گالری

01234567

درباره ما

گروه سنگ آپادانا در سال ۱۳۷۷ با همت عالی دوتن از مجرب ترین متخصصین صنعت سنگ های ساختمانی کشور، آقایان غفار ابوطالبی و سید محمد حسینی در ادامه فعالیت های قبلی ایشان پایه گذاری و با اهداف بلند مدت دستیابی به پله های بالاتر در تکنولوژی های پیشرفته و بازارهای داخلی و خارجی راه اندازی شد .
این گروه در زمینه استخراج ، فرآوری و تولید سنگ های تزئینی و ساختمانی تا کنون گام های مؤثری در عرصه های داخلی و بین الملل برداشته و در مقایسه با رقبای دیرینه داخلی و خارجی خود رشد و پیشرفت روزافزون داشته است .
افزایش معادن و میزان استخراج و استحصال ، گشایش کارخانه های متعدد فرآوری با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا ، صادرات و عرضه سنگ با بیشترین تنوع و بهترین کیفیت در داخل و خارج از کشور ، واردات سنگ های تزئینی با کیفیت عالی و حضور مستقیم در بازار ساختمان کشور ، گواه این ادعاست .
این گروه شامل شرکت های تیارا سنگ آپادانا ، آرارات سنگ آپادانا و کیان سنگ آپادانا می باشد که هر یک در نوع خود در زمینه فرآوری و تولید سنگ از بهترین های این صنعت می باشند .
همکاری و هماهنگی لازم در این گروه ، در تامین و تحویل به موقع سنگ در پروژه های بزرگ ساختمانی با بهترین کیفیت ممکن، از افتخارات ، نقاط قوت و حسن انجام تعهدات آن می باشد. 
این شرکت در معادن مهمی از جمله تراورتن حاجی آباد ، مرمریت دهبید ، تراورتن دودی کاشان ، تراورتن شکلاتی کاشان ، مرمریت نسکافه ای نیاسر ، مرمریت سفید و کرم بوکان در حال فعالیت و استخراج سنگ می باشد.  
این شرکت در سال ۱۳۸۹ به عنوان بهره بردار نمونه استان اصفهان در استخراج از معادن برگزیده شد.

تماس با ما

دفتر مرکزی
آدرس : تهران.فرمانیه،بلوار شهید لواسانی غربی پلاک 162 واحد 18
تلفن : 02122697730
کارخانه
آدرس : محلات شهرک صنعتی (ارقده)، خیابان رز غربی انتهای خیابان گروه سنگ آپادانا سنگبری تیارا
تلفن : 08643236380
فکس : 08643236382